css templates

Szkolenie... może być zwyczajne, choć wcale nie musi. Oczywiście, są treści zwane twardymi, które potrafią być bezdusznie zimne. Może jednak dobrze jest je "zmiękczyć" przez sposób podania? Jakaś forma, która pozwoli przyjąć wiedzę w sposób mniej formalny?

Mam autorskie, gotowe pomysły. Mają tę zaletę, że można je modyfikować w zależności od potrzeb i wielkości grup. Jeśli potrzebne jest coś innego - poznajmy się, to najskuteczniejsy sposób, żeby dobrać formę i treść.

 1. NA LINII STRZAŁU - sztuka teatralna i warsztaty dla biznesu.
  W klimatach teatralnych, dramatu kryminalnego zagłębiamy się w tajniki pracy naszego umysłu, poznajemy na nowo swoje możliwości, odnajdujemy się w nowych sytuacjach.
  Rzecz o Poznaniu Utajonym, czyli jak zastosować artystyczną intuicję w biznesie. Integracja i warsztat kompetencji miękkich.
  www.NaLiniiStrzalu.pl
 2. ŻYCIE SEKSUALNE DZIKICH w WIELKIM MIEŚCIE - event integracyjno networkingowy.
  W stulecie prac terenowych prof. Bronisława Malinowskiego na Wyspach Trobrianda. Odkrywamy świat pierwotnej kultury Północnychych Massimów, ich niesamowitej struktury plemiennej. Poznajemy rytuał Kula, dzięki któremu stworzyli system wymiany sięgający setek kilometrów na archipelagu Morza Salomona. Czy dziki znaczy prostacki i nieokrzesany? Może jednak inny, odrębny, piękny i egzotyczny? Wydarzenie stworzone w oparciu o prace wybitnego antropologa a wydane prawie 100 lat temu.
  www.ZycieSeksualneDzikich.pl  
 3. PRAWKO NA MOTO - o pasji i odkrywaniu, co w życiu jest na prawdę nasze.
  Mimo, że tytuł sugeruje hobby motocyklowe, pojazd ten i prawo do jego prowadzenia to metafora. Nie zamierzam przekonywać nikogo, żeby zaczął jeździć. To po prostu przykład wzięty z życia. W tym programie poszukujemy, co tak na prawdę wynika z naszego doświadczenia a co przyjęliśmy od innych jako własne przekonania. Podważamy życiowe paradygmaty, odnajdujemy marzenia o których zapomnieliśmy, lub zostały stłumione.
  Prawko na Moto
Adres

Ul. Rosy Bailly 9 lok. 56
01-494 Warszawa

Kontakt

Email: marcin@przytulski.eu           Telefon: +48 607 623 493