build your own website for free

spotkania indywidualne

Spotkania Indywidualne to najbardziej bezpośrednia forma pracy PeopleHelpera.

Jak mogę Ci pomóc? Tak na prawdę, to zależy czego potrzebujesz. Są jedna tematy najczęściej wybierane przez moich klientów: wystąpienia publiczne i rozwój osobisty.

 1. WYSTĄPIENIA PUBLICZNE 
  Wielu ludzi wręcz umiera na myśl, że ma wyjść przed ludzi i coś do nich powiedzieć. U innych opory są mniejsze, natomiast potrzebują pomocy w konstrukcji przemowy oraz organizacji prezentacji. Ja nie muszę mieć wiedzy, którą chcesz przekazać, może nawet lepiej, bo wtedy, jako człowiek z boku, pomagam stworzyć taką, która trafi do tych, którzy właśnie nie wiedzą.

  - Trema?  
  - Zaschło w gardle?
  - Boisz się, że pomyślą, że się wygłupiłaś? Może nie wiesz od czego zacząć?

  Nie martw się - większość ludzi tak ma. Wielu też występuje, więc tego też można się nauczyć.
 2. ROZWÓJ OSOBISTY
  To bardzo ważny element życia we współczesnym świecie. Jak dla mnie najbardziej użyteczna moda ze wszystkich, obok zdrowego odrzywiania. Żyjemy w erze informacji. W internecie można znaleść wiedzę z niemal dowolnego tematu to poziomu doktoratu. Tu jest wszystko! Tylko jak siebie w tym wszystkim "ogarnąć"? Byłeś na wykładzie motywacyjnym, z którego wyszedłeś w euforii, która dwa dni później, gdzieś wyparowała? Usłyszałaś, że możesz wszystko, ale jakoś nie przełożyłaś tego na codzienne życie?
  Nie możesz wszystkiego, to po prostu nieprawda. Dobra informacja jest, że możesz coś. To coś masz w sobie - każdy ma. Nie każdy poświęcił czas, aby to coś  odkryć. Przeszkodą może być to, że oko nie może spojrzeć na samo siebie.
Adres

Ul. Rosy Bailly 9 lok. 56
01-494 Warszawa

Kontakt

Email: marcin@przytulski.eu           Telefon: +48 607 623 493