best html site creator software

Witajcie kochani ludzie!


Jedzenie to jedna z najwspanialszych rzeczy w życiu. Poza tym jesteśmy od niego uzależnieni - wszyscy! Kiedyś, kiedy trzeba było po prostu coś upolować, to było jedynie paliwo. Teraz możemy poekspery mentować - mamy sklepy i kuchnie w domach.

Kiedy siedzę w busie i jadę na koncert swojego zespołu The CzadMakers, trudno jest mi myśleć o czymś innym niż muzyka. Droga powrotna to czas kiedy czytam książki, słucham albo wymyślam co przygotuję dla rodziny albo przyjaciół - bardzo kreatywne chwile!


Jeśli będzie to dla Was inspirujące - zaglądajcie tu czasem. Będziecie wtedy ze mną na trasach, koncertach i w podróżach.


Znajdziecie moje oryginalne pomysły, ale też i te inspirowane przez ulubionych sławnych: Robert Makłowicz, Jamie Olivier, Gordon Ramsay, Gennaro Contaldo, oraz znajomych. Zbieram tu swoje kulinarne dokonania - no może nie od razu wszystkie ;-)


Dziękuję mojej dziewczynie Jeannette za zdjęcia, które zrobiła - bo właśnie na nich jestem ;-) Róznież dziękuję jej za pilnowanie mnie, żebym je robił przy każdej akcji z nożem. Są prawdziwe, niepowtarzalne, prosto z akcji.


Wielkie podziękowania dla wspaniałych znajomych, którzy namawiali mnie do stworzenia tej strony.


Jeśli Wam coś się spodoba - gotujcie, piszcie. Przysyłajcie swoje propozycje i pytania. Zapraszam też na mój profil na FaceBook'u - tam nowości pojawiają się najszybciej. Zajrzyjcie też na stronę mojej firmy - agencji koncertowej i eventowej: www.KorotkiMusic.pl

Bawcie się dobrze!

wasz

Marcin Przytulski